Copywriting - psaní textů

  • Normovaná stránka od 700,- Kč.
  • Korektura zahrnuta v ceně.
  • Kompletní služby na jednom místě = velká úspora!
  • Dodržujeme domluvenou cenu a termín.
  • Věnujeme se vám na 100%.

Copywriting v ceně webu!

Ano, pokud si u nás necháte vytvořit www stránky včetně webdesignu, poskytneme vám copywriting zdarma. Znamená to pro vás úsporu peněz a času. Zatímco vytváříme obsah vašeho webu, můžete se v klidu věnovat svému obchodu. Vyděláváte tak dvakrát. Šetříte za copywritera a neztrácíte čas.

Slova pracují za vás…

Síla slova bývá často nedoceněná. Nejenom na internetu ale platí, že většina lidí činí rozhodnutí koupit, či nekoupit, právě na základě slov. Přesvědčit potenciálního zákazníka proč koupit právě u vás, je úkolem copywritera. Každý text vyvolává v lidech pocity. Vaším cílem je, aby text na vašich stránkách vyvolal ve čtenáři pocity, které ho přimějí využít vašich služeb. Může to být pouhé vzbuzení důvěry k vám, nebo aktivní vedení čtenáře k objednávkovému formuláři či na stránku s kontakty.

Copywriting – nedílná součást SEO

Pro efektivní SEO je nezbytné, mít správně napsaný obsah. Klíčová slova musejí mít na stránce určité procentuální zastoupení. Zároveň by čtenář neměl mít pocit, že se slova opakují. Úkolem copywritera je sestavit text tak, aby byla zachována jeho srozumitelnost při zachování optimálního počtu klíčových slov.

Web copywriting pro SEO experty a webmastery

Máte nedostatek copywriterů? Neváhejte se obrátit na nás! Nabízíme externí spoluprácí webdesignérským firmám. Oslovte nás se svými požadavky - nemáte co ztratit! Když s dodaným textem nebudete spokojeni, nezaplatíte ani korunu.