Webdesign, tvorba www stránek, re-design

  • Tvorba stránek již od 5.000,- Kč
  • Poradenství zahrnuto v ceně
  • Kompletní služby na jednom místě = velká úspora!
  • Dodržujeme domluvenou cenu a termín
  • Věnujeme se vám na 100%

Chcete www stránky na míru?

Vytvoříme vám stránky podle vašich představ a požadavků, včetně redakčního systému, sledování návštěvnosti, reklamních kampaní, SEO a zajištění hostingu. Nemusíte přijímat žádné kompromisy - respektujeme vaše firemní barvy a www stránky jim plně přizpůsobíme. Vaše přání proměníme ve skutečnost. Požadujte garanci bezchybného zobrazování ve všech tradičních prohlížečích (Internet Explorer, Firefox, Opera atd.). My vám tuto záruku poskytujeme!

Chcete na internet a nevíte si rady?

Nevadí, stačí, když nám řeknete, co od vašich www stránek očekáváte, my vám navrhneme vhodné řešení. Konzultace je nezávazná a bezplatná. Chtějte znát více variant, abyste si mohli vybrat takovou, které bude nejlépe odpovídat vašim představám.

Nestůjte, rozhýbejte svůj web.

Webdesign se vyvíjí stejně, jako jakýkoliv jiný obor. Někdy je v módě červená a za rok už všechno může být jinak. Jděte s dobou a nechte si udělat re-design vašich současných www stránek.

Zvyšte návštěvnost svého webu pomocí marketingových nástrojů. Navrhneme vám řešení, které přiláká nové návštěvníky – potenciální zákazníky na vaše www stránky.

Znáte výkonnost vašich www stránek?

Pro zvýšení efektivity stránek (nárůst návštěvnosti, prodeje či objednávek) je třeba sledovat množství ukazatelů, na jejichž základě se provádějí konkrétní marketingové kroky.

Příklad: Pokud na vaše stránky chodí hodně lidí, ale málo z nich využije vašich služeb, je třeba se zaměřit na zlepšení prvků www stránek, které motivují k objednání výrobků nebo služeb.

SEO zdarma!

Využijte našich zkušeností se SEO. Zaručujeme vám umístění do 10. místa na zadaná klíčová slova. Když vás nedostaneme do tohoto umístění, máte SEO zdarma! Provádíme SEO pro Google a Seznam. Tyto dva vyhledavače využívá přes 90% uživatelů internetu v ČR.

Copywriting pro každého.

Úspěšný web = web, na kterém se lidé zdrží. V roce 2006 překročil počet webových stránek magickou hranici 100 miliónů. K tomu, aby si v záplavě konkurence vybral zákazník právě vás je zapotřebí mít nejenom pěkný design a správně fungující www stránky. Důležitý je obsah. Tvorba textů motivujících k objednání služeb, zboží nebo textů vzbuzujících důvěru ve vaši společnost, je účelem copywritingu.